IRCA- szkolenie Auditor wiodący wg ISO 27001

IRCA- szkolenie Auditor wiodący wg ISO 27001

Szkolenie skierowane jest dla osób chcących uzyskać kwalifikacje audytora wiodącego ISO 27001.

Więcej szczegółów


4 046,70 zł brutto

Auditowanie jest kluczowym czynnikiem sukcesu każdego systemu zarządzania. Oznacza to szczególną odpowiedzialność, twarde wyzwania i trudne problemy. To intensywne, pięciodniowe szkolenie przygotuje uczestników do kwalifikacji procesów i prowadzenia auditów zgodnie z wymaganiami normy ISO 27001.

 

Dostępność i termin szkolenia należy potwierdzić przed dokonaniem zakupu (szkolenia@centrum-doskonalenia.pl)!

 

Adresaci szkolenia:
===============

• wszyscy, którzy chcą wdrażać formalny system zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z normą ISO 27001,
• auditorzy systemu bezpieczeństwa informacji, pragnący podnieść swoje kwalifikacje,
• konsultanci, którzy zamierzają doradzać w zakresie certyfikacji zgodnie z normą ISO 27001,
• profesjonaliści z dziedziny technologii informatycznych i systemów jakości.
Szkolenie kończy się egzaminem pisemnym. Uczestnikom zostanie wydany certyfikat ukończenia kursu auditora wiodącego ISO 27001.

Cel szkolenia:
============

Efektywny audit jest jedyną możliwością sprawdzenia, czy przedsięwzięte środki, mające na celu ochronę Twojej organizacji i Twoich klientów, są właściwie zarządzane i czy osiągane zostają pożądane rezultaty.

• Dogłębne poznanie metod i technik, które pozwolą na skuteczniejsze auditowanie i umożliwią zarządowi podejmowanie trafnych decyzji na podstawie informacji uzyskanych z auditów
• Na kursie uczestnicy ćwiczą i doskonalą swoje umiejętności analitycznego myślenia. Niezależnie czy uczestnik pracuje jako auditor, czy na stanowisku kierowniczym, w obecnych czasach wysokiej konkurencji jest to atut, o który każda organizacja powinna zabiegać dla swoich pracowników
• Informacje dotyczące podejścia, zasad i strategii auditorów zewnętrznych są istotne dla organizacji wdrażających systemy zarządzania i są pomocne w przygotowaniu się do auditu certyfikującego
• Kurs jest uznawany w Polsce i na całym świecie. Zwiększa on kompetencje auditorów. Auditorzy, którzy zdobędą certyfikat auditora wiodącego będą spełniać wymagania szkoleniowe stawiane przez jednostki akredytujące personel (IRCA).

Ocena uczestników:
================

Szkolenie kończy się egzaminem pisemnym. Uczestnikom zostanie wydany certyfikat ukończenia kursu auditora wiodącego ISO 27001.
• Ocena ciągła postępów uczestnika na etapie wiedzy teoretycznej i praktycznej,
• Zaliczenie egzaminu pisemnego,
• Uczestnikom, którzy ukończą kurs będzie wydany Certyfikat Auditora Wiodącego, akredytowany przez niezależną, renomowaną organizację IRCA.

Szkolenie prowadzone jest przez trenerów jednostki certyfikującej BSI Group Polska Sp. z o.o.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.